Kalendář akcí

PROGRAM (DUCHOVNÍCH) AKTIVIT FARNOSTI 2019 – 2020

Datum

Název akce

Místo konání akce

8. 9.

Žehnání aktovek

Šilheřovice

Žehnání kaple na Juliánce

Šilheřovice

14. 9.

Strassenfest

Šilheřovice

15. 9.

Beatifikace P. Richarda Henkese

Limburg

21. 9.

Oslava beatifikace P. Richarda Henkese

Mariahilf

29. 9.

Obecní mše sv. + dožínky

Šilheřovice

12. 10.

Diecézní ministrantská pouť

Hukvaldy

27. 10.

Krmaš – výročí posvěcení kostela

Šilheřovice

2. 11.

Dušičková pobožnost na hřbitově

Šilheřovice

3. 11.

Krmaš – výročí posvěcení kaple

Antošovice

11. 11.

Modlitba za oběti válek

Šilheřovice

1. 12.

Žehnání adventních věnců

Šilheřovice + Antošovice

7. + 14. + 21. 12.

Roráty

Šilheřovice

14. 12.

Pěší pouť mládeže

Hrabyně

22. 12.

Zpovědní den

Šilheřovice

Vánoční zdobení kostela s dětmi

24. + 25. 12.

Vánoce

Šilheřovice + Antošovice

29. 12.

Obnova manželských slibů

Šilheřovice + Antošovice

31. 12. 2019

Mše sv. na poděkování za rok 2019

Šilheřovice

3. 1. 2020

Žehnání tříkrálovým koledníkům

Šilheřovice

4. 1.

Tříkrálová sbírka

Šilheřovice + Antošovice

5. 1.

Tříkrálový koncert

Šilheřovice

2. 2.

Představení prvokomunikantů

Šilheřovice

Žehnání hromničních svící

Šilheřovice + Antošovice

7. 2.

Farní ples

Šilheřovice

9. 2.

Pomazání nemocných

Antošovice

10. 2.

Šilheřovice

18. 2.

Den vzájemných modliteb s bohoslovci

Šilheřovice

26. 2.

Popeleční středa

Šilheřovice + Antošovice

28. 3.

Děkanátní setkání mládeže

Kravaře

4. 4.

Zpovědní den

Šilheřovice

5. 4.

Květná neděle – žehnání ratolestí

Šilheřovice + Antošovice

Křížová cesta k haťskému kříži

Šilheřovice

9. 4.

Zelený čtvrtek

– mše svatá s obřadem mytí nohou

Šilheřovice

10. 4.

Velký pátek

– obřady a bdění u Božího hrobu

Šilheřovice

11. 4.

Bílá sobota – bdění u Božího hrobu

Šilheřovice

Velikonoční vigilie

Šilheřovice

12. 4.

Velikonoce

Šilheřovice + Antošovice

19. 4.

První svátost smíření

Šilheřovice

3. 5.

Hasičská mše sv.

Šilheřovice

9. 5.

Diecézní pouť rodin

Mariahilf

24. 5.

První svaté přijímání

Šilheřovice

31. 5.

Seslání Ducha Svatého

Šilheřovice + Antošovice

11. 6.

Boží tělo

Šilheřovice

28. 6.

Odpust – Pouť ke sv. Petru a Pavlovi

Antošovice

1. 7.

Diecézní setkání dětí

Prašivá

4. – 9. 8.

Diecézní setkání mládeže

Krnov

 

Změna programu vyhrazena – prosím, sledujte aktuální ohlášky